Arnica Yetkili Servis Afyonkarahisar

Arnica Yetkili Servis Afyonkarahisar width=350

Arnica Yetkili Servis Afyonkarahisar

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifon Su Akıtıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Blender Bıçağı DönmüyorBlender Çalışırken Birden Durdu

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Servis arayarak destek isteyiniz.Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorDetaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorElektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın Kapağı Kapanmıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorKullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorFan motoru kontrol edilmelidir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

AFYONKARAHİSAR Arnica Klima Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Arnica Android Led TV Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Aspiratör Yetkili Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Buzdolabı Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Blender Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Fırın Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,AFYONKARAHİSAR Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top