Arnica Yetkili Servis Akdeniz Mersin

Arnica Yetkili Servis Akdeniz Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Akdeniz Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Buz TutuyorBuz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Dondurucudan Ses Gelme Sorunu

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinem Çalışmıyor Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Servis ile iletişim kurun.Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Akdeniz Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Akdeniz Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Akdeniz Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Akdeniz Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Akdeniz Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Barış, Karaduvar, Mithatpaşa, Nusratiye, Camiişerif, Çankaya, Çay, Özgürlük, Bağcılar, Huzurkent, Köyler, Bahçeli, Dikilitaş, Gözne, Adanalıoğlu, Karacailyas, Kaşlı(Düğdüören), Soğucak, Yenitaşkent

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top