Arnica Yetkili Servis Akhisar Manisa

Arnica Yetkili Servis Akhisar Manisa width=350

Arnica Yetkili Servis Akhisar Manisa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorSüpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta AttırıyorÇay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir. Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. Derin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Android Led TV Çalışmıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Garanti SüresiElektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Manisa Akhisar Arnica Klima Teknik Servis, Manisa Akhisar Arnica Android Led TV Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Manisa Akhisar Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Manisa Akhisar Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Blender Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Fırın Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Manisa Akhisar Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Hürriyet, İnönü, Fevzipaşa, Köyler, Akselendi, Beyoba, Kayalıoğlu, Mecidiye, Medar, Süleymanlı, Zeytinliova, Ballıca, Dağdere

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top