Arnica Yetkili Servis Akşehir Konya

Arnica Yetkili Servis Akşehir Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Akşehir Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorArıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Çay Makinası Sigorta Attırıyor Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Servisten teknik destek alın. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın Fan ArızasıFırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Akşehir Arnica Klima Teknik Servis, Konya Akşehir Arnica Android Led TV Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Akşehir Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Konya Akşehir Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Blender Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Fırın Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Akşehir Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, İstasyon, Kuruçay, Köyler, Altuntaş, Doğrugöz, Çakıllar, Adsız, Karahüyük, Ortaköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top