Arnica Yetkili Servis Aksu Antalya

Arnica Yetkili Servis Aksu Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Aksu Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Soğutma Ayarı YapılamıyorSorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima Motoru Devreye Girmiyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Garanti Süresi•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Aksu Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Aksu Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Aksu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Aksu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Aksu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Çalkaya, Aksu, Pınarlı, Yurtpınar, Köyler, Karaöz

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top