Arnica Yetkili Servis Altındağ Ankara

Arnica Yetkili Servis Altındağ Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Altındağ Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorÇakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Servis ile iletişime geçiniz. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Altındağ Arnica Klima Teknik Servis, Ankara Altındağ Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Altındağ Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Altındağ Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Blender Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Fırın Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Altındağ Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Ulus/İsmetpaşa, Opera/Gençlikparkı, Atasanayi, İskitler, Altındağ, Telsizler, Yıldırımbeyazıt/Dışkapı, Aydınlıkevler, Hasköy, Yeşilöz, Siteler, Samanpazarı, Hisar, Anafartalar, Önder, İstasyon, Ulubey, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top