Arnica Yetkili Servis Altınordu Ordu

Arnica Yetkili Servis Altınordu Ordu width=350

Arnica Yetkili Servis Altınordu Ordu

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Gerekli tüm kontrolleri yapın. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Fırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti SüresiGenelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ordu Altınordu Arnica Klima Teknik Servis, Ordu Altınordu Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ordu Altınordu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ordu Altınordu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Blender Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Fırın Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ordu Altınordu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top