Arnica Yetkili Servis Ankara

Arnica Yetkili Servis Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Set Üstü Ocak Aniden SönüyorÇakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Buzdolabı Su AkıtıyorBuzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Parça değişimine gidilmelidir. Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Fan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesinde•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ANKARA Arnica Klima Teknik Servis, ANKARA Arnica Android Led TV Teknik Servis,ANKARA Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,ANKARA Arnica Aspiratör Yetkili Servis,ANKARA Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ANKARA Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ANKARA Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,ANKARA Arnica Buzdolabı Teknik Servis,ANKARA Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,ANKARA Arnica Blender Teknik Servis,ANKARA Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ANKARA Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,ANKARA Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,ANKARA Arnica Fırın Teknik Servis,ANKARA Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,ANKARA Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sıhhiye, Kızılay, Sıhhiye/Zafer, Yenişehir, Dikmen/Oran, Öveçler, Bahçelievler, Beşevler/Emek, Söğütözü, Balgat, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Maltepe, Anıttepe, Cebeci, Topraklık/Kurtuluş, Kırkkonaklar, Güvenpark, Hürriyet, Küçükesat, Zafertepe, Kavaklıdere, Basınsitesi, Gaziosmanpaşa(Gop), Yüzüncüyıl/Karakusunlar, Bilkent/Bilkentplaza/Beytepe, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top