Arnica Yetkili Servis Artuklu Mardin

Arnica Yetkili Servis Artuklu Mardin width=350

Arnica Yetkili Servis Artuklu Mardin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın Kapağı KapanmıyorÜrünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mardin Artuklu Arnica Klima Teknik Servis, Mardin Artuklu Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mardin Artuklu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mardin Artuklu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Blender Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Fırın Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mardin Artuklu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top