Arnica Yetkili Servis Atakum Samsun

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
31 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Atakum Samsun
  • ADRES: Samsun, Atakum
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ SAMSUN

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Atakum Samsun width=350

Arnica Yetkili Servis Atakum Samsun

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorBir servis aranarak destek alınmalıdır.Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorSigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Derin Dondurucunun Işığı Yanmıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorAniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Servis ile iletişim kurun.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Samsun Atakum Arnica Klima Teknik Servis, Samsun Atakum Arnica Android Led TV Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Samsun Atakum Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Samsun Atakum Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Blender Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Fırın Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Samsun Atakum Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Atakum, Kurupelit, Altınkum, Atakent, Çatalçam, Taflan, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.