Arnica Yetkili Servis Avcılar İstanbul

Arnica Yetkili Servis Avcılar İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Avcılar İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Termosifon Suyu Isıtmıyor Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorMotorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorAşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır. Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır. En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Bulaşık Makinem ÇalışmıyorAna yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Avcılar Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Avcılar Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Avcılar Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Avcılar Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Avcılar Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Avcılar, Ambarlı, Gümüşpala, Firuzköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top