Arnica Yetkili Servis Aydın

Arnica Yetkili Servis Aydın width=350

Arnica Yetkili Servis Aydın

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Su AkıtıyorParça değişimi gereklidir.Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Servisten destek alınız.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorBulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorErken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•SeralardaAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

AYDIN Arnica Klima Teknik Servis, AYDIN Arnica Android Led TV Teknik Servis,AYDIN Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,AYDIN Arnica Aspiratör Yetkili Servis,AYDIN Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,AYDIN Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,AYDIN Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,AYDIN Arnica Buzdolabı Teknik Servis,AYDIN Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,AYDIN Arnica Blender Teknik Servis,AYDIN Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,AYDIN Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,AYDIN Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,AYDIN Arnica Fırın Teknik Servis,AYDIN Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,AYDIN Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top