Arnica Yetkili Servis Aziziye Erzurum

Arnica Yetkili Servis Aziziye Erzurum width=350

Arnica Yetkili Servis Aziziye Erzurum

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorTuruncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya BaşlayamıyorToz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Servis arayarak destek isteyiniz.Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Arıza giderilecektir.Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Erzurum Aziziye Arnica Klima Teknik Servis, Erzurum Aziziye Arnica Android Led TV Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Erzurum Aziziye Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Erzurum Aziziye Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Blender Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Fırın Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Erzurum Aziziye Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top