Arnica Yetkili Servis Bafra Samsun

Arnica Yetkili Servis Bafra Samsun width=350

Arnica Yetkili Servis Bafra Samsun

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Makine Alınan Suyu Hemen Boşaltıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Garanti Süresi•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Samsun Bafra Arnica Klima Teknik Servis, Samsun Bafra Arnica Android Led TV Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Samsun Bafra Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Samsun Bafra Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Blender Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Fırın Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Samsun Bafra Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Bahçeler, Çarşı, Köyler, Çetinkaya, Doğanca

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top