Arnica Yetkili Servis Bağlar Diyarbakır

Arnica Yetkili Servis Bağlar Diyarbakır width=350

Arnica Yetkili Servis Bağlar Diyarbakır

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorDoğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Derin Dondurucu Ayarı YapılamıyorFan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorKonu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Fırın Kısa Devre YapıyorFırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyorİlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Diyarbakır Bağlar Arnica Klima Teknik Servis, Diyarbakır Bağlar Arnica Android Led TV Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Blender Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Fırın Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Diyarbakır Bağlar Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Alipınar, Selahattineyyubi, Körhat, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top