Arnica Yetkili Servis Bahçelievler İstanbul

Arnica Yetkili Servis Bahçelievler İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Bahçelievler İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıUygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Bahçelievler Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Bahçelievler Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Bahçelievler, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Cumhuriyet, Şirinevler, Hürriyet, Kocasinan, Fevziçakmak, Çobançeşme, Yenibosna

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top