Arnica Yetkili Servis Bakırköy İstanbul

Arnica Yetkili Servis Bakırköy İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Bakırköy İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorSüpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorKısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Fırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma Makinesi Sensör Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Fan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Bakırköy Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Bakırköy Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Bakırköy Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Zeytinlik, Cevizlik, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Yeşilköy, Florya, Ataköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top