Arnica Yetkili Servis Balçova İzmir

Arnica Yetkili Servis Balçova İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Balçova İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorKısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük GeliyorMakine zemini kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Koku Geliyor Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV ÇalışmıyorAndroid Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorAşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Balçova Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Balçova Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Balçova Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Balçova Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Balçova Arnica Termosifon Teknik Servis,

 

Arnica Yetkili Servis, Balçova, İnciraltı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top