Arnica Yetkili Servis Bayburt

Arnica Yetkili Servis Bayburt width=350

Arnica Yetkili Servis Bayburt

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorTemizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blender Çalışırken Çok Titriyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma Yapmıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu SoğutmuyorKompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Fırının İçine Su DöküldüFırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorEkovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima Motoru Devreye GirmiyorFan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BAYBURT Arnica Klima Teknik Servis, BAYBURT Arnica Android Led TV Teknik Servis,BAYBURT Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,BAYBURT Arnica Aspiratör Yetkili Servis,BAYBURT Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BAYBURT Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BAYBURT Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,BAYBURT Arnica Buzdolabı Teknik Servis,BAYBURT Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,BAYBURT Arnica Blender Teknik Servis,BAYBURT Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BAYBURT Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,BAYBURT Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,BAYBURT Arnica Fırın Teknik Servis,BAYBURT Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,BAYBURT Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top