Arnica Yetkili Servis Bayraklı İzmir

Arnica Yetkili Servis Bayraklı İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Bayraklı İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bu durum oldukça sakıncalıdır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı Çalışmama SorunuKullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Çok fazla yük konulmaması önerilir.Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Bayraklı Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Bayraklı Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Bayraklı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Bayraklı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Bayraklı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Bayraklı, Alpaslan, Gümüşpala, Soğukkuyu, Manavkuyu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top