Arnica Yetkili Servis Beşiktaş İstanbul

Arnica Yetkili Servis Beşiktaş İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Beşiktaş İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı Yapmıyor Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorTamiri yapılması önerilmez.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorBulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Beşiktaş Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Beşiktaş Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Beşiktaş Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Levent, Akatlar, Etiler, Levazım, Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Gayrettepe, Abbasağa, Türkali

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top