Arnica Yetkili Servis Beykoz İstanbul

Arnica Yetkili Servis Beykoz İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Beykoz İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Isınmaması için pek çok neden olabilir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Servis arayarak destek isteyiniz.Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Sigorta kontrolü yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Beykoz Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Beykoz Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Beykoz Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Beykoz Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Beykoz Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Paşabahçe, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu, Beykoz, Tokatköy, Çavuşbaşı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top