Arnica Yetkili Servis Beylikdüzü İstanbul

Arnica Yetkili Servis Beylikdüzü İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Beylikdüzü İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender Ürünleri Doğramıyor Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorCihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorSorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Ntc kontrolü yapılmalıdır. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kurutma Makinesi Sigorta Attırıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Beylikdüzü Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Beylikdüzü Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Beylikdüzü Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kavaklı, Gürpınar, Yakuplu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top