Arnica Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul

Arnica Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu IsıtmıyorÇay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Derin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırının İçine Su DöküldüKullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Beyoğlu Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Beyoğlu Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Arapcami, Kemankeş, Pürtelaş, İstiklal, Cihangir, Tarlabaşı, Taksim, Kasımpaşa, Halıcıoğlu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top