Arnica Yetkili Servis Bodrum Muğla

Arnica Yetkili Servis Bodrum Muğla width=350

Arnica Yetkili Servis Bodrum Muğla

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorDoğalgazı kontrol edin. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabı Çalışmama SorunuUzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorBu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorBu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir. Çay Makinesi Hata Veriyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorKonu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Muğla Bodrum Arnica Klima Teknik Servis, Muğla Bodrum Arnica Android Led TV Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Muğla Bodrum Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Muğla Bodrum Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Blender Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Fırın Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Muğla Bodrum Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Bodrum, Köyler, Mumcular, Turgutreis, Ortakentyahşi, Yalıkavak, Bitez, Konacık, Gündoğan, Göltürkbükü, Gümüşlük (Karakaya), Yalı, Güvercinlik

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top