Arnica Yetkili Servis Bolu

Arnica Yetkili Servis Bolu width=350

Arnica Yetkili Servis Bolu

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorOcak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender Bıçağı KesmiyorBlender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir. Çamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorAyar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Makine Altından Su Geliyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorAndroid Led TV Çok Yavaş AçılıyorYeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorBulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrik kontrol ediniz. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BOLU Arnica Klima Teknik Servis, BOLU Arnica Android Led TV Teknik Servis,BOLU Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,BOLU Arnica Aspiratör Yetkili Servis,BOLU Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BOLU Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BOLU Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,BOLU Arnica Buzdolabı Teknik Servis,BOLU Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,BOLU Arnica Blender Teknik Servis,BOLU Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BOLU Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,BOLU Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,BOLU Arnica Fırın Teknik Servis,BOLU Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,BOLU Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top