Arnica Yetkili Servis Bornova İzmir

Arnica Yetkili Servis Bornova İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Bornova İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Servis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Bornova Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Bornova Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Bornova Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Bornova Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Bornova Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Atatürk, Bornova, Naldöken, Pınarbaşı, Işıkkent, Altındağ, Çamdibi, Kazımdirik, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top