Arnica Yetkili Servis Bozova Şanlıurfa

Arnica Yetkili Servis Bozova Şanlıurfa width=350

Arnica Yetkili Servis Bozova Şanlıurfa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Kesmiyor. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Buzdolabı Motoru Devreye Girmiyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Gerekli kontrolleri yapınız.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Derin Dondurucu Ayarı YapılamıyorDondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorHava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Bozova Arnica Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Bozova Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Bozova Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Bozova, Köyler, Yaylak, Yaslıca

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top