Arnica Yetkili Servis Burdur

Arnica Yetkili Servis Burdur width=350

Arnica Yetkili Servis Burdur

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır. Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fırın Fan ArızasıElektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BURDUR Arnica Klima Teknik Servis, BURDUR Arnica Android Led TV Teknik Servis,BURDUR Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,BURDUR Arnica Aspiratör Yetkili Servis,BURDUR Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BURDUR Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BURDUR Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,BURDUR Arnica Buzdolabı Teknik Servis,BURDUR Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,BURDUR Arnica Blender Teknik Servis,BURDUR Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BURDUR Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,BURDUR Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,BURDUR Arnica Fırın Teknik Servis,BURDUR Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,BURDUR Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top