Arnica Yetkili Servis Bursa

Arnica Yetkili Servis Bursa width=350

Arnica Yetkili Servis Bursa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorCihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Buzdolabı Buz Tutuyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorTüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BURSA Arnica Klima Teknik Servis, BURSA Arnica Android Led TV Teknik Servis,BURSA Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,BURSA Arnica Aspiratör Yetkili Servis,BURSA Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BURSA Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BURSA Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,BURSA Arnica Buzdolabı Teknik Servis,BURSA Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,BURSA Arnica Blender Teknik Servis,BURSA Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BURSA Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,BURSA Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,BURSA Arnica Fırın Teknik Servis,BURSA Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,BURSA Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Ulucami, Maksem, Altıparmak, Çekirge, Tayakadın, Çirişhane, Soğanlı, Kovukçınar, Bağlarbaşı, Demirtaş, Ovaakça, Emek, Kirazlı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top