Arnica Yetkili Servis Çayırova Kocaeli

Arnica Yetkili Servis Çayırova Kocaeli width=350

Arnica Yetkili Servis Çayırova Kocaeli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablosuz Süpürge Şarj OlmuyorKablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorOluşan buzlar temizlenmelidir. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı Yapmıyor Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorÇamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Elektrik geldiğinden emin olunuz. Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesindeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kocaeli Çayırova Arnica Klima Teknik Servis, Kocaeli Çayırova Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Blender Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Fırın Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kocaeli Çayırova Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Çayırova, Şekerpınar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top