Arnica Yetkili Servis Çiğli İzmir

Arnica Yetkili Servis Çiğli İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Çiğli İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Blender Bıçağı Boşa DönüyorBaşlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorBulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorÇok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma Makinesi Sensör ArızasıArıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarFakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Çiğli Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Çiğli Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Çiğli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Çiğli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Çiğli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Egekent, Balatçık, İstasyonaltı, Büyükçiğli, Sasalı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top