Arnica Yetkili Servis Cihanbeyli Konya

Arnica Yetkili Servis Cihanbeyli Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Cihanbeyli Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorSüpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorKullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorÜrün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•TünellerdeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Cihanbeyli Arnica Klima Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Arnica Android Led TV Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Blender Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Fırın Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Cihanbeyli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Cihanbeyli, Köyler, Gölyazı, Karabağ, Taşpınar, Yeniceoba, Bulduk, Kuşça, Gezen, Kütükkuşagı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top