Arnica Yetkili Servis Cizre Şırnak

Arnica Yetkili Servis Cizre Şırnak width=350

Arnica Yetkili Servis Cizre Şırnak

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorSüpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV Çalışmıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüFarklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Arıza giderilecektir.Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şırnak Cizre Arnica Klima Teknik Servis, Şırnak Cizre Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şırnak Cizre Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şırnak Cizre Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Blender Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Fırın Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şırnak Cizre Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Cizre, Köyler, Dicle, Kocapınar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top