Arnica Yetkili Servis Çorlu Tekirdağ

Arnica Yetkili Servis Çorlu Tekirdağ width=350

Arnica Yetkili Servis Çorlu Tekirdağ

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Termosifon Su Akıtıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Bu ısının el yakmaması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Servis ile iletişim kurun.Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıTekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Tekirdağ Çorlu Arnica Klima Teknik Servis, Tekirdağ Çorlu Arnica Android Led TV Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Blender Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Fırın Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Tekirdağ Çorlu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sanayi, Silahtar, Köyler, Velimeşe, Marmaracık, Misinli, Ulaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top