Arnica Yetkili Servis Çorum

Arnica Yetkili Servis Çorum width=350

Arnica Yetkili Servis Çorum

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorFan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırın İçinden Ses GeliyorServis ile iletişim kurun.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ÇORUM Arnica Klima Teknik Servis, ÇORUM Arnica Android Led TV Teknik Servis,ÇORUM Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,ÇORUM Arnica Aspiratör Yetkili Servis,ÇORUM Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ÇORUM Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ÇORUM Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,ÇORUM Arnica Buzdolabı Teknik Servis,ÇORUM Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,ÇORUM Arnica Blender Teknik Servis,ÇORUM Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ÇORUM Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,ÇORUM Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,ÇORUM Arnica Fırın Teknik Servis,ÇORUM Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,ÇORUM Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top