Arnica Yetkili Servis Çukurova Adana

Arnica Yetkili Servis Çukurova Adana width=350

Arnica Yetkili Servis Çukurova Adana

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Parçanın değişimine gidilmelidir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorKapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Ayarı YapılamıyorDerin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Ntc kontrolü yapılmalıdır. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinası Program ArızasıKurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Adana Çukurova Arnica Klima Teknik Servis, Adana Çukurova Arnica Android Led TV Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Adana Çukurova Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Adana Çukurova Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Blender Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Fırın Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Adana Çukurova Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Mahfesığmaz, Beyazevler, Yurt, Huzurevleri, Yüzüncüyıl, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top