Arnica Yetkili Servis Darıca Kocaeli

Arnica Yetkili Servis Darıca Kocaeli width=350

Arnica Yetkili Servis Darıca Kocaeli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır. Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyorİçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorFan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kocaeli Darıca Arnica Klima Teknik Servis, Kocaeli Darıca Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kocaeli Darıca Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kocaeli Darıca Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Blender Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Fırın Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kocaeli Darıca Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Darıca, Sırasöğütler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top