Arnica Yetkili Servis Devrek Zonguldak

Arnica Yetkili Servis Devrek Zonguldak width=350

Arnica Yetkili Servis Devrek Zonguldak

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici Sorunu

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorDolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorCihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Zonguldak Devrek Arnica Klima Teknik Servis, Zonguldak Devrek Arnica Android Led TV Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Zonguldak Devrek Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Zonguldak Devrek Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Blender Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Fırın Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Zonguldak Devrek Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Devrek, Köyler, Eğerci, Özbağı, Çaydeğirmeni

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top