Arnica Yetkili Servis Dulkadiroğlu Kahramanmaraş

Arnica Yetkili Servis Dulkadiroğlu Kahramanmaraş width=350

Arnica Yetkili Servis Dulkadiroğlu Kahramanmaraş

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorSadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Cihazın açık konumda olması gerekir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorCihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorDerin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Klima Teknik Servis, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Blender Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Fırın Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top