Arnica Yetkili Servis Düzce

Arnica Yetkili Servis Düzce width=350

Arnica Yetkili Servis Düzce

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur. Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorBuzdolabının Arkası Çok Isınıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorÖncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led TV ÇalışmıyorAndroid Led TV Çok Yavaş Açılıyorİlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•SeralardaBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

DÜZCE Arnica Klima Teknik Servis, DÜZCE Arnica Android Led TV Teknik Servis,DÜZCE Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,DÜZCE Arnica Aspiratör Yetkili Servis,DÜZCE Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,DÜZCE Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,DÜZCE Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,DÜZCE Arnica Buzdolabı Teknik Servis,DÜZCE Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,DÜZCE Arnica Blender Teknik Servis,DÜZCE Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,DÜZCE Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,DÜZCE Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,DÜZCE Arnica Fırın Teknik Servis,DÜZCE Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,DÜZCE Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top