Arnica Yetkili Servis Düziçi Osmaniye

Arnica Yetkili Servis Düziçi Osmaniye width=350

Arnica Yetkili Servis Düziçi Osmaniye

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorSet üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Blender Ürünleri Doğramıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Çıt Sesi GelmesiBuzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Buzdolabı Kapağı Sıkışıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorEğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırın Kapağı KapanmıyorFırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıTermal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Osmaniye Düziçi Arnica Klima Teknik Servis, Osmaniye Düziçi Arnica Android Led TV Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Blender Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Fırın Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Osmaniye Düziçi Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Düziçi, Köyler, Atalan, Ellek, Böcekli(Boyalı), Yarbaşı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top