Arnica Yetkili Servis Efeler Aydın

Arnica Yetkili Servis Efeler Aydın width=350

Arnica Yetkili Servis Efeler Aydın

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender Çalışmıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabı Su AkıtıyorBuzdolabından Bip Sesi Geliyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay Makinesi Çalışmıyor Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir. Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Aydın Efeler Arnica Klima Teknik Servis, Aydın Efeler Arnica Android Led TV Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Aydın Efeler Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Aydın Efeler Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Blender Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Fırın Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Aydın Efeler Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top