Arnica Yetkili Servis Elbistan Kahramanmaraş

Arnica Yetkili Servis Elbistan Kahramanmaraş width=350

Arnica Yetkili Servis Elbistan Kahramanmaraş

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon ÇalışmıyorDüğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Birden DurduBlender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Buzdolabı Kapağı SıkışıyorServis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorAna kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir. Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Derin Dondurucu Soğutmuyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Kontrolleri yapınız. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima Hava Üflememe Sorunu Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kahramanmaraş Elbistan Arnica Klima Teknik Servis, Kahramanmaraş Elbistan Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Blender Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Fırın Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kahramanmaraş Elbistan Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Elbistan, Köyler, Büyükyapalak, Gücük, İğdeköy, Demircilik, Doğanköy, Izgın, Karaelbistan, Bakış, Söğütlü

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top