Arnica Yetkili Servis Erdemli Mersin

Arnica Yetkili Servis Erdemli Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Erdemli Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Kompresör Çalışmama Sorunu

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Ses Gelme SorunuÜrün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Elektrik geldiğinden emin olunuz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Fırın İçinden Ses GeliyorFırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorTermal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klima Sesli Çalışıyor Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Erdemli Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Erdemli Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Erdemli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Erdemli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Erdemli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Akdeniz, Alata, Köyler, Kocahasanlı, Limonlu, Kumkuyu, Tömük, Arpaçbahşiş, Çeşmeli, Kargıpınarı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top