Arnica Yetkili Servis Ereğli Konya

Arnica Yetkili Servis Ereğli Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Ereğli Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Toz Haznesi Yanıp SönüyorGenel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Alınan Suyu Hemen Boşaltıyor İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorDerin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAyarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Servis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Gerekli tüm kontrolleri yapın. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıMakine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Sigorta kontrolü yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima Motoru Devreye Girmiyor Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Ereğli Arnica Klima Teknik Servis, Konya Ereğli Arnica Android Led TV Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Ereğli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Konya Ereğli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Blender Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Fırın Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Ereğli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, 500 Evler, Aydınlar, Köyler, Belkaya, Aziziye, Çayhan, Zengen

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top