Arnica Yetkili Servis Eyüp İstanbul

Arnica Yetkili Servis Eyüp İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Eyüp İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Servisten destek alınız.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Eyüp Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Eyüp Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Eyüp Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Eyüp Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Eyüp Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Eyüp, Rami, Alibeyköy, Yeşilpınar, Çırçır, Kemerburgaz, Göktürk, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top