Arnica Yetkili Servis Fatih İstanbul

Arnica Yetkili Servis Fatih İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Fatih İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Çıt Sesi GelmesiBobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorÇamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Fatih Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Fatih Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Fatih Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Fatih Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Fatih Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Akdeniz, Küçükmustafapaşa, Fener, Karagümrük, Aksaray, Haseki, Kocamustafapaşa, Mevlanakapı, Yedikule, Eminönü/Cağaloğlu, Sirkeci, Tahtakale, Mahmutpaşa, Sultanahmet, Beyazıt, Kumkapı, Vefa

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top