Arnica Yetkili Servis Fethiye Muğla

Arnica Yetkili Servis Fethiye Muğla width=350

Arnica Yetkili Servis Fethiye Muğla

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Termosifon Çalışmıyor Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Bu ısının el yakmaması gerekir. Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Buzdolabı Buz TutuyorServis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Servisten destek alınız. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Kontrolleri yapınız. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorSorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuKapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klimada Fan Çalışmıyor Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Muğla Fethiye Arnica Klima Teknik Servis, Muğla Fethiye Arnica Android Led TV Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Muğla Fethiye Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Muğla Fethiye Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Blender Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Fırın Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Muğla Fethiye Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Fethiye, Köyler, Göcek, Karaçulha, Eşen, Kemer, Seki, Yeşilüzümlü, Ölüdeniz, Çamköy, Karadere, Çiftlik, Kumluova, Kadıköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top