Arnica Yetkili Servis Gaziemir İzmir

Arnica Yetkili Servis Gaziemir İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Gaziemir İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Tost Makinesi Termostat Arızası Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorDondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Gaziemir Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Gaziemir Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Gaziemir Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Gaziemir Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Gaziemir Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Gaziemir, Sarnıç

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top